Strona w przebudowie, zapraszamy niebawem...

Wirtualne spacery

Z wirtualną wizytą!

W ten oto łatwy sposób zaprosicie internautę do swojego hotelu, restauracji, sklepu czy firmy. Bez wychodzenia z domu zobaczy wszystko, tak jakby był na miejscu. Wirtualne spacery pozwalają realistycznie pokazać wnętrze oraz najbliższe otoczenie.

 

Realizacje - Wirtualne spacery

Zapraszamy do galerii!

Nic lepiej nie określa możliwości firmy jak jej dotychczasowe prace. Mieliśmy przyjemność współpracować z firmami, które stawiały przed nami zadania trudne i bardzo trudne.

Czytaj więcej...

Czym jest wirtualny spacer

Realizm i interakcja!

Wirtualny spacer to cyfrowe, połączone panoramy pozwalające na realistyczne odwzorowanie rzeczywistości – pomieszczeń, budynków wraz z ich otoczeniem.

Czytaj więcej...

Nasi klienci – czyli dla kogo wirtualny spacer

Zobacz i poczuj przestrzeń!

Wirtualny spacer dostępny na stronie internetowej, bądź płycie CD będzie niezwykle skutecznym i przekonującym narzędziem promocji w tych branżach, w których zobaczenie obiektów przesądza o decyzji.

Czytaj więcej...

Dlaczego warto?

Nowatorska reklama!

Efektowność wirtualnych spacerów bardzo korzystnie wpływa na wizerunek i prestiż firmy. Korzystając z tej technologi możemy przekazać o wiele więcej informacji oraz wywrzeć wrażenie jakiego nie są w stanie osiągnąć inne formy prezentacji.

Czytaj więcej...