Strona w przebudowie, zapraszamy niebawem...

Nasi klienci – czyli dla kogo wirtualny spacer

Zobacz i poczuj przestrzeń!

Wirtualny spacer dostępny na stronie internetowej, bądź płycie CD będzie niezwykle skutecznym i przekonującym narzędziem promocji w tych branżach, w których zobaczenie obiektów przesądza o decyzji.

Dlatego w szczególności naszą ofertę kierujemy do:

Hoteli i SPA

Wirtualne spacery stanowią bardzo skuteczne narzędzie służące do przekonania firm i klientów indywidualnych, którzy szukają odpowiedniego miejsca do organizacji szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych czy bankietów, wesel i imprez okolicznościowych. Internauta mogąc swobodnie poruszać się po salach, pokojach, korytarzach, sprawdzając i dowiadując się o wiele szybciej podejmie decyzję o skorzystaniu z Państwa oferty.

Zobacz przykładową realizację!

Szpitali / Klinik / Przychodni

Wirtualny spacer po poszczególnych salach, ambulatoriach, miejscach odpoczynku z pewnością pozwala pacjentom w pełni przekonać się do jakości świadczonych usług. Odwzorowane realistycznie warunki wpływają na nastawienie emocjonalne pacjentów, co ma niebagatelny wpływ na proces leczenia. W końcu wybierając placówkę medyczną chcemy mieć pewność, że dokonaliśmy właściwego wyboru.

Zobacz przykładową realizację!

Zakładów produkcyjnych i usługowych

Możliwość prezentacji parku maszynowego, możliwości technologicznych zakładów, dojazdu i lokalizacji w postaci prezentacji stanowi bardzo skuteczny sposób pozyskiwania nowych kontrahentów. Prezentacja pozwala o wiele szybciej przekazać najważniejsze informacje o firmie i dostarczyć wiarygodnego ich potwierdzenia w postaci prezentacji multimedialnej.

Zobacz przykładową realizację!

Biura nieruchomości

Dla klientów oznacza to oszczędność czasu, dla biur nieruchomości niebagatelną możliwość prezentacji domów, mieszkań, pokoi, osiedli. Dzięki temu rozwiązaniu istnieje możliwość prezentacji nieruchomości klientom z innych miast i państw. Wzbudzając w ten sposób ich zainteresowanie zakupem z pewnością o wiele łatwiej będzie sfinalizować transakcję.

Zobacz przykładową realizację!

 

Klubów i Restauracji

Pokazując przyszłemu klientowi wizualizację wnętrza restauracji, domu weselnego, kawiarni, pubu w łatwy sposób pozwalamy mu poczuć atmosferę i możliwości organizacyjne miejsca.

Instytucji kultury i sztuki / Obiektów zabytkowych

Spacery po salach wystawowych, możliwość zobaczenia eksponatów z bliska pozwala wzbudzić silne zainteresowanie ofertą instytucji kultury. Wirtualny spacer pozwala także zaprezentować możliwości oraz charakter miejsca.

Architektów wnętrz

Portfolio w formie realistycznego spaceru po wykonanych projektach, aranżacjach przestrzeni pozwala na efektowne zaprezentowanie potencjału, ale także pokazanie stanu pomieszczenia „przed" i „po".

Samorządów lokalnych

Dla samorządów terytorialnych to niebywała okazja do pozyskania inwestorów oraz promocji walorów turystycznych swoich miast i regionów.