Strona w przebudowie, zapraszamy niebawem...

Dlaczego warto?

Nowatorska reklama!

Efektowność wirtualnych spacerów bardzo korzystnie wpływa na wizerunek i prestiż firmy. Korzystając z tej technologi możemy przekazać o wiele więcej informacji oraz wywrzeć wrażenie jakiego nie są w stanie osiągnąć inne formy prezentacji.

Nawet najbardziej efektowna i profesjonalna fotografia zawsze będzie tylko i wyłącznie statycznym wycinkiem rzeczywistości. Nie daje nawet ułamka możliwości jakie oferuje wirtualny spacer, który można umieścić na stronie internetowej, bądź płycie CD. Dysponując takim narzędziem negocjacje biznesowe, czy prezentacje na targach stają się o wiele łatwiejsze i skuteczniejsze.

Po pierwsze prestiż!

Stworzenie wirtualnego spaceru zdecydowanie wpływa na postrzeganie firmy. Odbierana jest ona jako bardziej profesjonalna, wiarygodna i atrakcyjniejsza. Ponadto wirtualny spacer – poza niewątpliwym praktycyzmem – może także stanowić niebanalny prezent na spotkaniach biznesowych. Wręczona płyta CD z aplikacją umożliwiającą wirtualne zwiedzanie wzmacnia ciekawość i zatrzymuje na dłużej uwagę potencjalnego partnera biznesowego. Dzięki temu staje się narzędziem budowania relacji biznesowych i ciekawą formą prezentacji potencjału firmy.