Strona w przebudowie, zapraszamy niebawem...

Sklepy internetowe

Sprzedaż gwarantowana!

By sprzedawać w internecie rzeczy jak przysłowiowe ciepłe bułeczki nie wystarczy mieć najlepszy produkt na rynku. Konieczny jest profesjonalny, przyjazny kupującemu sklep.

Taki, w którym wybór jest czystą przyjemnością, płatność zwykłą formalnością, a bezpieczeństwo transakcji jest równie oczywiste jak wschód słońca.

Właśnie takie sklepy tworzymy dla naszych klientów.

Pełna integracja!

Mając bardzo duże doświadczenie w projektowaniu dla branży e-commerce potrafimy stworzyć sklep funkcjonalny oraz bezproblemowy w obsłudze i zarządzaniu. Poszczególne moduły pozwalają na integrację płatności z systemami płatności (np. PayU, PayPal), hurtowniami (np. action), przewoźnikami (np. UPS, Poczta polska), aukcjami (np. Allegro).

Kanały sprzedaży

Użytkownikami sklepów internetowych są nie tylko klienci indywidualni, ale także firmy – w szczególności hurtownie, dystrybutorzy oraz sieci handlowe. Pełna kontrola nad całym procesem sprzedaży pozwala przyspieszyć, zautomatyzować oraz usprawnić realizację zamówienia, czy uzupełnianie stanów magazynowych.

Usługi dodatkowe

Skuteczna działalność w branży e-commerce nie może się obejść bez profesjonalnych katalogów produktów, szablonów aukcji, profesjonalnych opisów produktów, fotografii packshotowej. Także w tych obszarach pomagamy naszym klientom oferując usługi, które zwiększają skuteczność sprzedaży.